Potwierdzam, transport ludzi do Niemiec busem to wygodna opcja, przede wszystkim jak ktoś wyjeżdża do pracy. Rezerwuję miejsce online, dostaję potwierdzenie i tyle. Bez stresu z przesiadkami czy lotniskami.
Ktoś ma doświadczenie z busy do Holandii? Ja jechałem dwa razy i rzeczywiście pozytywnie wspominam podróż. To nie jest masowy przejazd, raczej kameralna atmosfera. Wszystkie informacje odszukałem uprzednio online, więc wiedziałem, czego się spodziewać.
Co do busy do Danii, to jechałem raz i byłem pozytywnie zaskoczony. Myślałem, że będzie męcząco, a jednak podróż minęła szybciej niż się spodziewałem. Rezerwacja przez stronę internetową była bardzo prosta.